Zagęszczarki gruntu

W ofercie posiadamy bogatą gamę urządzeń zagęszczających takich firm jak: Atlas Copco (kiedyś DYNAPAC), HITACHI, WACKER Neuson, TACOM, Belle, Project.

 

Zagęszczarki dostępne są w wadze od 60 kg do 800 kg.

Jednokierunkowe płyty zagęszczające pozwalają wykonać każdą pracę - zasypywanie wykopów, do pracy z kostką brukową, do pracy z powierzchnią asfaltową. Wystarczy założyć zbiornik wody do asfaltu lub zestaw do kostki brukowej, aby być gotowym do każdego rodzaju prac zagęszczających. Niektóre urządzenia są już kompletnie wyposażone.

Rewersyjne płyty zagęszczające to oszczędna alternatywa lub uzupełnienie do zastosowania walca celem zagęszczenia gruntu w ograniczonych przestrzeniach, takich jak np.: wykopy czy parkingi.

 

Ubijaki wibracyjne przeznaczone są do prac zagęszczających w wąskich rowach, wykopach, kanałach oraz innych trudno dostępnych miejscach. Idealnie dobrane parametry robocze pozwalają osiągnąć wysoki stopień zagęszczenia gruntu wymagany przy pracach naprawczych dróg oraz poboczy.

 

Stosowanie dwubębnowych walców gwarantuje optymalne rezultaty w pracy z cienkimi warstwami gruntów ziarnistych, asfaltem i mokrym piaskiem. Walce wibracyjne są doskonale przystosowane do wykonywania mniejszych zadań w ograniczonych przestrzeniach, takich jak: budowa lub naprawa chodników, wąskie drogi, place zabaw, parkingi.

 

Zagęszczarki hydrauliczne przeznaczone są do zagęszczania gruntu, rowów i skarp oraz do wbijania i wyciągania pali. Są szybsze i łatwiejsze w użyciu od ubijaków ręcznych, dzięki czemu - bardziej ekonomiczne. Operator zagęszczarki hydraulicznej zamontowanej na wysięgniku koparki nie przebywa bezpośrednio w obszarze działania maszyny, co wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa i ograniczenie hałasu oddziaływującego bezpośrednio na operatora.

 

  • Zagęszczarki płytowe jednokierunkowe
  • Zagęszczarki płytowe dwukierunkowe (rewersyjne)
  • Stopki wibracyjne
  • Walce wibracyjne okołkowane
  • Walce wibracyjne gładkie
  • Zagęszczarki hydrauliczne - podwieszane na koparki