Produkt został dodany do porównywarki. został dodany obserwowanych produktów. Przejdź do porównywarki Przejdź do obserwowanych produktów

* SPRAWDZONA JAKOŚĆ * BEZPIECZEŃSTWO * NIEZAWODNOŚĆ *

PROBST TELEPLAN TP60/100 Listwa zgarniająca (łata profilująca) 1m + Uchwyty HG-TP

Opis

Nowy aluminiowy profil TELEPLAN TP60/100 marki PROBST ma kształt sierpa, dzięki czemu wrzyna się w podsypkę i zapobiega przesuwaniu oraz powstawaniu nierówności. Nie ma potrzeby dociskania listwy do podłoża. Łata sprawdza się podczas niwelacji zagęszczonego piasku, jak również w przypadku, gdy po bokach znajdują się obrzeża czy krawężniki. 

 

Zalety profilu TP:

✔️ nie wymaga wysiłku

✔️ szybkość pracy

✔️ wysoka jakość kładzenia

✔️ dwa profile TP można ze sobą łączyć, dzięki czemu można poszerzyć ścieżkę roboczą 

✔️ z obustronnym ogranicznikiem wysokości i z regulacją wysokości, zakres regulacji wynosi 0-127 mm. W razie potrzeby może być szybko zdjęty

✔️ lekki, aluminiowy

✔️ wskaźnik poziomu wbudowany w profil.

 

UWAGA! Oferta dotyczy wyłącznie listwy zgarniającej - uchwyty należy dokupić oddzielnie. 

 

Szerokość robocza: 600-1000 mm

Waga: 3,7kg

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

HG-TP: Uchwyt TELEPLAN (51010005). Zestaw 2 wyciąganych uchwytów, pozwalający na swobodną i ergonomicznie poprawną pozycję ciała stojąc w pozycji wyprostowanej i nie klęcząc w mokrym piasku. Uchwyty HG-TP można łatwo mocować do części bocznych złączami wtykowymi.

Parametry techniczne
  • Producent: PROBST
  • Kod producenta: 51010006+51010005
  • Szerokość robocza: 60-100 cm
  • Ciężar: 3,7 kg
  • EAN: 4054979376808
Wyposażenie opcjonalne

Opcjonalne akcesoria do profilu (płatne dodatkowo):

HGH-TP: Uchwyt mocowania (51010008). Jeden zestaw składa się z dwóch (2) sztuk. Można go łatwo zamocować w dowolnej pozycji na profilu, nawet na nakładających się elementach, aby zamocować dwa uchwyty HG-TP. Pozwala na łatwe i szybkie niwelowanie większych szerokości roboczych w pozycji wyprostowanej przez jednego pracownika.

 

Gwarancje

1 ROK

Zapytaj o produkt
Class aptent taciti sociosqu itora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Vivamus sed placerat dolor, sit amet tincidunt dui. Donec enim nulla, bibendum vitae tellus at, porttitor condimentum tellus. Nullam id tempus felis, in fringilla quam.

Najczęściej kupowane

Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
Phone widget