Produkt został dodany do porównywarki. został dodany obserwowanych produktów. Przejdź do porównywarki Przejdź do obserwowanych produktów

* SPRAWDZONA JAKOŚĆ * BEZPIECZEŃSTWO * NIEZAWODNOŚĆ *

Części i akcesoria

Zapraszamy do zakupu części i akcesoriów do agregatów prądotwórczych marki HONDA.

Pragniemy podkreślić, iż nie zawsze zastosowanie tzw. "zamienników" części będzie tańsze od części oryginalnych. Ponadto, część zamienna czy materiał eksploatacyjny za przysłowiowe „kilka złotych” może zniszczyć urządzenie warte nawet kilka tysięcy złotych.

Wymiana materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych na oryginalne jest gwarancją prawidłowego funkcjonowania maszyny, urządzenia czy silnika. Wszystkie zamówione u nas materiały eksploatacyjne i części zamienne Honda są identyczne z elementami, w które każdy silnik i maszyna są fabrycznie wyposażone. Ponadto dobierane są po numerach seryjnych, co zapewnia gwarancję idealnego dopasowania każdej części do konkretnej maszyny lub silnika.

Zastosowanie nieoryginalnej części wpływa na funkcjonowanie całości.  Po takiej operacji urządzenie nie funkcjonuje w 100% według parametrów producenta. Dlatego zalecamy stosowanie oryginalnych części zamiennych i eksploatacyjnych, np.:

filtry, uszczelnienia, oringi, pierścienie, smary i oleje - w naszym sklepie zaopatrzysz się wyłącznie w oryginalne materiały eksploatacyjne.  

 

🛑 Pamiętaj!

 

➜ Aby mieć gwarancję najwyższego poziomu jakości i niezawodności, należy do napraw i wymiany używać wyłącznie nowych, oryginalnych części lub części im równoważnych.
Zastosowanie nieoryginalnych części zamiennych lub części nieodpowiednich jakościowo może negatywnie wpłynąć na skuteczność działania układu kontroli emisji.
➜ Stosując oryginalne części zamienne i akcesoria, wykonane z najlepszych materiałów i dokładnie odpowiadające technicznym wymaganiom Twojego urządzenia, zagwarantujesz mu bezawaryjną pracę przez wiele lat. Szeroka oferta akcesoriów i części zamiennych. Poznasz je po umieszczonym logo HONDA na opakowaniach.
➜ Oryginalne akcesoria, części i płyny zapewnią Twoim urządzeniom długi czas działania.

 

W celu doboru części zamiennych prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.:  +48 85 662 33 44 lub +48 500 240 500 bądź emailowy: biuro@mirbest.pl

Filtruj produkty
Cena
Filtruj po atrybutach produktów
Nr kat.


Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
Phone widget