Produkt został dodany do porównywarki. został dodany obserwowanych produktów. Przejdź do porównywarki Przejdź do obserwowanych produktów

* SPRAWDZONA JAKOŚĆ * BEZPIECZEŃSTWO * NIEZAWODNOŚĆ *

Dostawy

 

  1. Koszty dostawy Produktu są ustalane w trakcie procesu składania Zamówienia i są uzależnione od masy i wymiarów Produktu, wyboru sposobu płatności oraz sposobu dostawy zakupionego Produktu.

  2. Na termin dostawy Produktu składa się czas kompletowania Produktu oraz czas dostawy Produktu przez przewoźnika:

    1. Czas kompletowania Produktu wynosi 1 dzień roboczy od momentu przyjęcia Zamówienia do realizacji przez Sprzedawcę.

    2. Dostawa Produktu przez przewoźnika następuje w terminie przez niego deklarowanym tj. od 1 do 2 dni roboczych od momentu nadania przesyłki (dostawa następuje wyłącznie w dni robocze z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt).

  3. Zakupione w Sklepie Produkty są wysyłane wyłącznie na terenie Polski za pośrednictwem firm kurierskich lub dostarczone własnym transportem przez pracownika sklepu.

  4. Klient, w tym Klient spoza Polski, może odebrać Produkt osobiście w siedzibie Sprzedawcy, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.

 

Zamówienia o wartości od 400 zł premiowane są wysyłką gratis.

Termin realizacji zamówień dla przesyłek promocyjnych wynosi ok. 1-3 dni.

 


 

Standardowe warunki i koszty dostawy towarów zamówionych w naszym sklepie (przy wartości zamówienia poniżej 400zł):

Opłata za przesyłkę zamówienia uzależniona jest od wagi i formy płatności.

 

Przelew na konto / Szybkie płatności elektroniczne / eRaty:

Klient dokonuje zapłaty przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe mBank, którego dane widnieją w Potwierdzeniu złożenia zamówienia (wysłanym mailem oraz na stronie po poprawnym wypełnieniu formularza) oraz na fakturze pro-forma (którą dostarczamy Klientowi po złożeniu zamówienia).

Towar zostanie wysłany po zaksięgowaniu wymaganej kwoty na naszym rachunku.

 
 
Waga  Cena (przy płatności: przelew tradycyjny lub eraty lub przelew online)
paczka do 30 kg 20 zł
paczka do 50 kg 50 zł
paleta euro (dł 120 x szer 80 x wys 180) 120 zł
paleta powyżej wymiarów euro cena ustalana indywidualnie

 

 

Przesyłka pobraniowa:

Za zamówienie klient dokonuje płatności gotówką kurierowi przy dostawie.

 

Waga Cena (przy płatności pobranie)
paczka do 30 kg 25 zł
paczka do 50 kg 60 zł
paleta euro (dł 120 x szer 80 x wys 180) 160 zł
paleta powyżej wymiarów euro cena ustalana indywidualnie

 

Maksymalna wartość pobrania: 10 000,00 zł. Powyżej tej kwoty płatność może być zrealizowana wyłącznie przelewem na nasze konto (przedpłata), szybkim przelewem elektronicznym lub zakupem na raty.

 

Odbiór osobisty

Za zamówiony towar Klient może zapłacić gotówką w naszym salonie lub odebrać zakupy po wcześniejszej wpłacie na nasze konto. Nie doliczamy dodatkowych kosztów za obsługę odbioru z naszego magazynu.

Odbiory możliwe są od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00 - 15:30 pod adresem:

MIR-BEST

ul. Bitwy Białostockiej 9

15-102 Białystok

Prosimy o wcześniejszy kontakt celem omówienia szczegółów.

 

W przypadku ewentualnych zapytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 


 

UWAGA! 1!

Urządzenia przed wysyłką zawsze są wnikliwie sprawdzane w naszym serwisie (pod kątem działania, ewentualnych uszkodzeń czy braków).

Na czas transportu ze względów bezpieczeństwa wszelkie płyny są zlewane, a Klient otrzymuje olej do zalania silnika we własnym zakresie (niezbędny do pierwszego uruchomienia).

Przed uruchomieniem każdego urządzenia należy zapoznać się z dołączoną instrukcją obsługi.

 

UWAGA! 2!

Dostawy realizowane są w dni robocze: od poniedziałku do piątku w usłudze Standard, w godzinach 8-16. SklepHonda nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z naszego magazynu, wysyłamy odbiorcy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz stronę internetową, dzięki której można śledzić losy przesyłki lub uzyskać numer telefonu do lokalnego przedstawiciela firmy kurierskiej.

Firma kurierska zobowiązuje się doręczać przesyłki następnego dnia*, natomiast do osób prywatnych - do dwóch dni*. Kurierzy mają obowiązek dostarczyć do lokalu odbiorcy paczki o wadze do 30 kg. W przypadku paczek o większej wadze i/lub tzw. gabarytów może zaistnieć potrzeba pomocy przy wnoszeniu sprzętu a przy jej braku paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku z adresu dostawy.

Przesyłki z doręczeniem do osób prywatnych: z opinii naszych klientów wynika, że kurierzy często kontaktują się z odbiorcą celem umówienia się na dostawę w godzinach korzystnych dla obu stron. Zalecamy podawanie adresu dostawy np. do miejsca pracy, rodziny lub zaufanego sąsiada - w przypadku mniejszych miejscowości lub kiedy nie będzie nikogo w domu w ciągu dnia.

*Jeśli zaistnieją wyjątkowe warunki uniemożliwiające doręczenie w danym terminie, niezależne od przewoźnika, czas doręczenia może się wydłużyć o kilka dni. Są to sytuacje wyjątkowo rzadkie, spowodowane np. ciężkimi warunkami atmosferycznymi w okresie zimowym.

 

UWAGA 3!
Odbiór od kuriera.

Niestety nieodłącznym elementem handlu wysyłkowego są uszkodzenia w transporcie, jednakże staramy się tak zabezpieczać zawartość przesyłki, aby towar nie uległ uszkodzeniom.

Zgodnie z mailem, który wysyłamy podczas wysyłki towaru kurierem, prosimy Cię o sprawdzenie zawartości paczki przy kurierze i w razie uszkodzenia sporządzenie protokołu szkody w jego obecności. W protokole dokładnie opisz szkodę oraz sposób zabezpieczenia paczki. Prześlij nam skan/zdjęcie takiego protokołu, a my zajmiemy się resztą – przeważnie dosyłamy uszkodzone elementy.

Jeśli paczkę odbierał ktoś inny i stwierdziłeś szkodę po fakcie, koniecznie zgłoś tego samego dnia uszkodzenie do przewoźnika. Po zgłoszeniu przez 7 dni może zostać spisany wiążący protokół szkody. Po spisaniu protokołu szkody, prześlij nam jego skan/zdjęcie.

 

UWAGA 4!

Nie przyjmujemy paczek wysyłanych do nas za pobraniem.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub niejasności prosimy o kontakt z nami.

 

UWAGA 5!

Ceny sprzedawanych przez nas produktów zawierają koszt gospodarowania odpadami (KGO), zgodnie z Ustawą z dnia 11.09.2015 r. Dz. U. 2015 r., poz. 1688.

Jednocześnie informujemy, że wymienione powyżej koszty są każdorazowo wliczane w cenę produktów, nie są jednak wyszczególnione osobno na fakturach VAT i paragonach. 

Lista produktów i kosztów KGO

Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
Phone widget