Produkt został dodany do porównywarki. został dodany obserwowanych produktów. Przejdź do porównywarki Przejdź do obserwowanych produktów

* SPRAWDZONA JAKOŚĆ * BEZPIECZEŃSTWO * NIEZAWODNOŚĆ *

Kafary hydrauliczne

Kafary hydrauliczne Atlas Copco służą do wbijania uziomów i słupków, w ostatnich latach bardzo popularne przy montażu paneli fotowoltaicznych.

Kilka uniwersalnych modeli, które można wyposażyć w adaptery, występują z wbudowanym lub montowanym na wężu zdalnym zaworem wł/wył.

 

ZALETY:

Dźwignia sterująca Idealnie sprawdza się do wbijania lekkich ogrodzeń, palików namiotowych i uziomów. Zawór na wężach zapewnia dodatkowy zasięg.

Tolerancja wysokiego przeciwciśnienia Umożliwia współpracę z prawie każdym wyjściem hydraulicznym – nawet na ładowarkach z układem powrotnym wysokiego ciśnienia lub kiedy trzeba stosować bardzo długie węże

Szeroka gama adapterów Sprawdź ofertę naszych adapterów dla kafarów do wbijania słupków i wybierz odpowiedni produkt

Do 150 mm Można wbijać słupki o średnicy do 150 mm.

Uniwersalne Do wbijania barier drogowych, rur, profili, znaków drogowych, ogrodzeń, kotew, uziomów, elementów montażowych modułów fotowoltaicznych.

Wbudowany lub zdalny Dostępne z zaworem na uchwycie lub na wężach.

Filtruj produkty
Cena
Filtruj po atrybutach produktów
Producent

Ciśnienie [bar]


Ilość uderzeń / min


Przepływ oleju [l/min]


LWA / Stopień ochronyCiężarNasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
Phone widget