Produkt został dodany do porównywarki. został dodany obserwowanych produktów. Przejdź do porównywarki Przejdź do obserwowanych produktów

* SPRAWDZONA JAKOŚĆ * BEZPIECZEŃSTWO * NIEZAWODNOŚĆ *

Kategorie produktów

Najczęściej kupowane

 • About photo

  O nas

  Pragniemy zaoferować Państwu urządzenia najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Od wielu lat jesteśmy Autoryzowanym Dealerem znakomitej japońskiej marki HONDA, która podkreśla, iż "człowiek - nasz Klient i zaspokojenie jego potrzeb to motor naszych wszystkich działań. Nasze przyjazne człowiekowi i środowisku naturalnemu produkty, tworzymy tylko w oparciu o zaawansowane przyjazne technologie".

 • Zasilanie awaryjne

  Awarie sieci energetycznej zdarzają się o każdej porze roku, ale zimą są najbardziej dotkliwe. Przyczyn awarii może być wiele. Sieć energetyczna może się popsuć, prąd może być wyłączony z powodu planowych przeglądów, napraw i konserwacji oraz z powodów nieplanowanych np. w przypadku zagrożeń pożarem czy porażeniem prądem a także wskutek siły wyższej czyli warunków pogodowych.

  Jeśli nie możesz pozwolić sobie na brak energii elektrycznej w gniazdku (w domu czy firmie), zainwestuj w agregat prądotwórczy z automatyką, która sama włączy agregat w razie braku prądu w sieci i wyłączy agregat w momencie powrotu energii elektrycznej do gniazdka.

  Agregat HONDA to inwestycja na lata!

 • 5 lat Gwarancji

  Jakość urządzeń HONDA jest wręcz legendarna, a dzięki stałemu rozwojowi innowacyjnych rozwiązań technicznych oraz wyjątkowo rygorystycznemu przestrzeganiu standardów produkcji, marka HONDA jest stale uznawana za jedną z najbardziej renomowanych na świecie. Dzięki temu urządzenia tej marki mogą poszczycić się jedną z najdłuższych gwarancji! Klienci indywidualni mają zapewniony maksymalny aż pięcioletni okres gwarancji.

  Zapraszamy do zapoznania się z warunkami gwarancji.

 • NIE DAJ SIĘ ZWIEŹĆ!

  Fałszerze asortymentu Honda i nieuczciwi sprzedawcy nie próżnują, dlatego pragniemy przestrzec Was przed pochopnym zakupem agregatu, motopompy lub silników spalinowych od przypadkowych osób i w przypadkowych miejscach po bardzo atrakcyjnych cenach. Kupując produkty w naszym sklepie, masz pewność co do oryginalności towaru!

  PAMIĘTAJ!

  Podróbki nie posiadają żadnych wymaganych przepisami certyfikatów bezpieczeństwa, dlatego mogą nawet zagrażać życiu i zdrowiu (mogą spowodować porażenie), mieniu (mogą być źródłem pożaru) a także uszkodzić lub zniszczyć podłączone do nich odbiorniki.

  Najczęściej podrabianymi urządzeniami Honda są agregaty prądotwórcze (zwłaszcza EM5500CXS oraz EU20i) i silniki spalinowe, ponieważ są uznane za jedne z najlepszych na świecie.

Opinie

 • ...

  Ceneo

  "Wszystko OK. Polecam. Pełen profesjonalizm."

 • Ewelina

  Ceneo

  "Sprawnie, szybko, bez problemów. Kolejny zakup i kolejne zadowolenie. Polecam w 100%."

 • Ewelina85

  Ceneo

  "Szybko, sprawnie i bez problemów. POLECAM na 100%"

 • Maria

  Ceneo

  "Sprawnie przeprowadzona transakcja. Firma rzetelna, współpraca przebiegła bez problemów."

 • Zadowolony

  Ceneo

  "Polecam sklep ponieważ oferuje atrakcyjne ceny oraz szybka realizacje zamówienie."

 • aleksnadr

  Ceneo

  "Super, oby tylko tak działały pozostałe sklepy!"

 • grześ

  Ceneo

  "Bardzo profesjonalna informacja. Możliwość negocjacji ceny nie jest przesadzona.Polecam."

 • zbyszek

  Ceneo

  "Zakupy przebiegły pomyślnie Towar zgodny z opisem Polecam ten sklep"

Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
Phone widget