Produkt został dodany do porównywarki. został dodany obserwowanych produktów. Przejdź do porównywarki Przejdź do obserwowanych produktów

* SPRAWDZONA JAKOŚĆ * BEZPIECZEŃSTWO * NIEZAWODNOŚĆ *

Zasilanie rezerwowe

Agregaty prądotwórcze z automatyką gwarantują praktycznie bezobsługowe zasilanie odbiorników podczas zaniku napięcia w sieci elektroenergetycznej (należy jedynie uzupełniać paliwo). Idealne dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą sobie pozwolić na przerwy w dostawach energii elektrycznej, czy to przez utrudnienia w normalnym życiu, czy też powstawaniem znacznych strat finansowych.

Automatyka, działająca w systemie z agregatem, podłączona do sieci elektrycznej budynku, przez cały czas monitoruje jej parametry - włącza agregat prądotwórczy w przypadku zaniku napięcia w sieci oraz wyłącza podczas powrotu napięcia.

Decydując się na agregat z automatyką mają Państwo pewność, że w razie awarii linii energetycznej odbiorniki, na których najbardziej Państwu zależy (np. piec, lodówka, wentylator, brama garażowa, oświetlenie, sprzęt RTV lub AGD oraz wiele innych) zostaną zasilone automatycznie.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oferujemy agregaty prądotwórcze jednofazowe oraz trójfazowe z automatyką, o mocy od 4,5 kVA do 24 kVA.

W ofercie posiadamy także agregaty z automatyką o mocach do 2000 kVA do zasilania m.in. domów jednorodzinnych, gospodarstw rolnych, dużych obiektów biurowych, mieszkalnych, szpitali.

Do szerokiego grona użytkowników agregatów prądotwórczych z systemem AUTO-START należą klienci, dla których coraz częściej występujące w Polsce przerwy w dostawach energii elektrycznej równoznaczne są z ogromnymi utrudnieniami w normalnym życiu, czy też powstawaniem znacznych strat finansowych. W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie życie bez światła, wody czy centralnego ogrzewania. Generator wyposażony w AUTOMATYCZNY START nie dopuści do powstania takiej sytuacji.

Agregat z automatycznym startem, podłączony do sieci elektrycznej budynku przez wykwalifikowanego elektryka, stanowi niezależny układ zasilania rezerwowego.

Zalety i korzyści agregatów z automatyką:

✔️ samoczynne włączanie i wyłączanie generatora podczas zaniku i powrotu napięcia w sieci energetycznej

✔️ wygoda użytkowania: wszystkie parametry jak na dłoni

✔️ oddzielny moduł ładowania akumulatora agregatu

✔️ programowanie czasów uruchamiania oraz opóźnienia startu nawet do 1 godziny

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń: tel. 535 20 22 20 lub napisz: sklep@sklephonda.pl

Filtruj produkty
Cena
Filtruj po atrybutach produktów
Moc max.


Moc nom.


Gniazda AC


Gniazda DC

LWA / Stopień ochrony


Rodzaj silnika


Moc max. silnika

Rozruch


Długość


Szerokość


Wysokość


Masa sucha

Zbiornik paliwa


Czas pracy na zbiorniku


Producent

Typ silnika

Ciężar

Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
Phone widget