Produkt został dodany do porównywarki. został dodany obserwowanych produktów. Przejdź do porównywarki Przejdź do obserwowanych produktów

* SPRAWDZONA JAKOŚĆ * BEZPIECZEŃSTWO * NIEZAWODNOŚĆ *

Produkty akumulatorowe

Zestaw urządzeń akumulatorowych marki Honda to nowoczesne i niezawodne narzędzia do pracy w ogrodzie i wokół domu, które posłużą przez lata. Idealny zwłaszcza dla miłośników i profesjonalistów, którzy poszukują cichych, intuicyjnych i ekologicznych rozwiązań.

Niekwestionowaną zaletą oraz wygodą jest zastosowanie do tych 3 różnych narzędzi jednego, tego samego akumulatora.  Akumulator pełni rolę jednostki napędowej, a jego parametry potwierdzają najwyższą trwałość i wydajność wśród obecnie dostępnych na rynku urządzeń akumulatorowych. Całkowity brak spalin oraz cicha praca na poziomie 72-83 dB(A) powodują, że użytkowanie tych urządzeń nie męczy operatora i nie przeszkadza sąsiadom. Ponadto ich obsługa jest intuicyjna – porównywalna z włączeniem domowego odkurzacza.

 

Nawet długotrwała praca w ogrodzie nie jest męcząca dzięki temu, że urządzenia są lekkie i doskonale wyważone. Nowoczesna konstrukcja i największa trwałość akumulatora sprawiają, że urządzenia te są przeznaczone do wieloletniej eksploatacji.
W zależności od potrzeb, wykaszarka, nożyce i dmuchawa mogą być zasilane akumulatorem standardowym HBP 2 Ah lub szybkim – HBP 4 Ah. Obydwa modele są akumulatorami litowo-jonowymi o napięciu 56V, różnią się pojemnością i wagą. Każdy z nich może być ładowany 2 rodzajami ładowarek: standardową HHC 210W lub szybką HBC 550W.

 

Zestaw narzędzi ogrodowych akumulatorowych marki Honda otrzymał Złoty Medal 2016 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Filtruj produkty
Cena
Filtruj po atrybutach produktów
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
Phone widget