Produkt został dodany do porównywarki. został dodany obserwowanych produktów. Przejdź do porównywarki Przejdź do obserwowanych produktów

* SPRAWDZONA JAKOŚĆ * BEZPIECZEŃSTWO * NIEZAWODNOŚĆ *

Raty 10x0% BNP Paribas

Raty z BNP Paribas Bank Polska SA 10 x 0 % Bez żadnych kosztów - JUŻ DOSTĘPNE !!!

# Wystarczy jedynie mieć ważny dowód osobisty oraz konto bankowe.
# Nie jest wymagana pierwsza wpłata, a wcześniejsza spłata jest bez żadnych opłat.
# Teraz łatwiej, szybko, wygodnie i bez wychodzenia z domu możecie Państwo skorzystać z kredytu ratalnego oferowanego przez BNP Paribas Bank Polska SA, który dostępny jest bezpośrednio na stronie naszego sklepu.
#
Okres kredytowania to 10 miesięcy, w czasie których spłaca się 10 równych rat. Koszty kredytu są pokryte przez nasz sklep - spłacacie Państwo jedynie kwotę należną za zakupiony towar.

W ramach umowy kredytu ratalnego, dla całkowitej kwoty kredytu ratalnego w wysokości 1000 zł, spłacanego w 10  równych ratach, w wysokości 100 zł każda, oprocentowanie nominalne wynosi 0,00 %, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0,00 %, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt kredytu: 0,00 zł (z ubezpieczeniem kredytowym: 0,00 zł, prowizją za zawarcie umowy 0,00 zł, odsetkami: 0,00 zł). Stan na dzień 01-01-2019r.

 


Po dokonaniu standardowych zakupów on-line, należy wybrać formę płatności: RATY 10x0% BNP Paribas Bank Polska SA. Wniosek kredytowy wypełnia się on-line, a decyzja kredytowa przyjdzie na wskazany przez Państwa adres e-mail.

 

Skorzystanie z oferty kredytu bez dokumentów o dochodach uzależnione jest każdorazowo od analizy zdolności kredytowej Klienta i oceny złożonego wniosku kredytowego.

 

 ⚠️ UWAGA! Jeśli po zakupie nie nastąpi automatyczne przekierowanie strony do Banku BNP Paribas, poinformuj nas o tym ⚠️ 

 

 

Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
Phone widget