Produkt został dodany do porównywarki. został dodany obserwowanych produktów. Przejdź do porównywarki Przejdź do obserwowanych produktów

* SPRAWDZONA JAKOŚĆ * BEZPIECZEŃSTWO * NIEZAWODNOŚĆ *

Kosiarki spalinowe

Zakup kosiarki spalinowej HONDA to trafny wybór. Szeroka oferta pozwala dobrać kosiarkę do każdej powierzchni trawnika tak, by koszenie było przyjemnością. Niewielkie powierzchnie (od 100 do 700 m2) polecamy kosić kosiarką bez napędu, przy większych powierzchniach (od 700 do 1500 m2) polecamy zakup kosiarki samobieżnej. Do koszenia trawników przekraczających 1500 m2 polecamy kosiarki traktorowe.

Kosiarki spalinowe marki HONDA występują w dwóch seriach. HRG, znane również jako IZY oraz super komfortowe HRX dla bardziej wymagających użytkowników.

Kosiarki z serii IZY służą do ścinania trawników o małej i średniej powierzchni. Są przeznaczone dla tych użytkowników, którzy regularnie koszą trawnik i potrzebują w tym celu sprawnych i szybkich rozwiązań. IZY są łatwe w obsłudze i w uruchomieniu - wystarczy delikatnie pociągnąć linkę startera. Silniki są najnowszej generacji, z układem automatycznego ssania, o mocy od 3,5 KM do 4,4 KM – pracują z fabrycznie ustawioną optymalną prędkością i mocą. Seria IZY to pięć modeli o szerokości roboczej 41, 46 lub 53 cm. Mogą też być z elektrycznym rozruchem (HRG536VLE).

 

Kosiarki z serii HRX, to komfortowe urządzenia wyposażone w najnowsze technologie:

- sprzęgło ROTO-STOP,

- blokada BLADE-BRAKE,

- hydrostatyczny napęd,

- Microcut System,

- obudowy Xenoy i Polystrong,

- kosz z Dralonu,

- system Versamow.

- napędzane najwyższej jakości czterosuwowymi silnikami Honda. 

Filtruj produkty
Cena
Filtruj po atrybutach produktów
Szerokość cięcia

Zakres wysokości cięciaWymiary kół przód / tył


Napęd


Typ korpusu


Rodzaj silnikaObroty noża tnącegoPojemność kosza
Materiał kosza

Długość


SzerokośćWysokość
Masa sucha
Zbiornik paliwaHONDA ROTOSTOP®


HONDA BLADE-BRAKE®


HONDA VERSAMOW®MICROCUT SYSTEM®Poziom hałasuPowierzchnia koszenia

Producent

Rozruch

PRĘDKOŚĆ

Ciężar

Sposób wyświetlania:
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
Phone widget