Produkt został dodany do porównywarki. został dodany obserwowanych produktów. Przejdź do porównywarki Przejdź do obserwowanych produktów

* SPRAWDZONA JAKOŚĆ * BEZPIECZEŃSTWO * NIEZAWODNOŚĆ *

Odśnieżarki

Odśnieżarki HONDA - to zróżnicowana oferta maszyn do usuwania śniegu. Urządzenia znajdują uznanie zarówno wśród odbiorców indywidualnych, jak i specjalistycznych służb oraz firm odpowiedzialnych za zimowe utrzymanie dróg i ciągów pieszych.

Wśród gamy oferowanych urządzeń odśnieżających Hondy znajdują się:

lekkie maszyny kompaktowe do usuwania śniegu z przydomowych chodników i podjazdów,

profesjonalne maszyny o różnych parametrach.

HONDA oferuje odśnieżarki z napędem spalinowym, który zapewnia większą moc i wydajność maszyny. W ciągu ostatnich trzydziestu lat, dzięki stale wprowadzanym innowacjom technologicznym, HONDA w znaczny sposób poszerzyła portfolio odśnieżarek i stała się wiodącym ich producentem, oferując kompleksową gamę maszyn – od najmniejszych modeli HS 550 i HS 621 bez napędu po samobieżne odśnieżarki kołowe i odśnieżarki gąsienicowe, z napędem mechanicznym oraz hydrostatycznym, umożliwiającym odpowiednie dostosowanie prędkości odśnieżarki do grubości warstwy śniegu, którą należy usunąć.

Odśnieżarki Honda są niezawodnymi i trwałymi maszynami. W trakcie procesu konstrukcyjnego ich prototypy są testowane w najbardziej ekstremalnych warunkach i miejscach na świecie. Wszystkie modele odśnieżarek są zaprojektowane i zbudowane tak by ich użytkowanie było bezpieczne, łatwe i komfortowe. Czytelny i logiczny panel sterowania pozwala na pewne i precyzyjne manewrowanie maszyną. Inżynierowie firmy HONDA stale udoskonalają rozwiązania konstrukcyjne zastosowane w odśnieżarkach. Ostatnim osiągnięciem zespołu konstruktorów jest zastosowanie najnowszej technologii napędu hybrydowego.

Filtruj produkty
Cena
Filtruj po atrybutach produktów
Nr kat.

Producent

Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
Phone widget