Produkt został dodany do porównywarki. został dodany obserwowanych produktów. Przejdź do porównywarki Przejdź do obserwowanych produktów

* SPRAWDZONA JAKOŚĆ * BEZPIECZEŃSTWO * NIEZAWODNOŚĆ *

Banki energii

Dzisiejsza praca w terenie, wypoczynek, turystyka i hobby wykorzystują wiele sprzętów jak i gadżetów potrzebujących do działania energii elektrycznej. Jako źródło prądu możemy wykorzystać agregat prądotwórczy, mający niezaprzeczalną zaletę dawania dużej mocy i długiego czasu działania. Agregat jest jednak duży gabarytowo i mimo wszystko swoje waży (nawet najlżejszy EU10i – 13kg). Dla tych, którzy chcą być bardzo mobilni zaprojektowane zostały przenośne źródła prądu – Power Banki i Banki Energii.

Podstawową różnicą pomiędzy nimi jest zastosowany w Bankach Energii inwerter - wytwarzający idealną sinusoidę i napięcie 230V. W naszej ofercie znajdziecie dwa niezwykle lekkie modele Banków Energii:

✔️ 250DE / 2,99 kg

✔️ 500DE / 5,99 kg

✔️ panel fotowoltaiczny 100 Wp.

 

Każdy z Banków może być ładowany z sieci 230V poprzez zewnętrzny zasilacz lub z instalacji samochodowej 12V lub z panelu fotowoltaicznego.

 

Do kogo adresowane są Banki Energii?

🔴 turyści z namiotami

🔴 osoby wybierające się na pikniki (np. wykorzystujące lodówki turystyczne)

🔴 żeglarze

🔴 filmowcy i fotograficy pracujący w plenerze (sesje zdjęciowe z zewnętrznym oświetleniem)

🔴 przyrodnicy śledzący faunę

🔴 operatorzy dronów

🔴 użytkownicy aparatów CAP

🔴 i oczywiście wszyscy Ci, którzy nie potrafią rozstać się z najnowszymi elektronicznymi gadżetami ze szczególnym uwzględnieniem dzieci

Zatem jeśli lubisz często podróżować, przebywać lub pracować w terenie i korzystasz przy tym z nowoczesnych technologii (jak laptop, smartfon, kamera, aparat fotograficzny), a nie masz dostępu do prądu z sieci - pomocą służą Jackery.

 

Jackery to jedyny, innowacyjny sposób na zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania na energię na zewnątrz. Jackery Explorer zapewnia zasilanie dosłownie w każdym miejscu. Przenośna elektrownia na energię słoneczną poprawia mobilność i życie na zewnątrz. Teraz masz energię i moc, aby iść tam, gdzie chcesz być.

 

MOC DO POMOCY

Jackery zachęca wszystkich do korzystania z natury i życia na świeżym powietrzu. Jackery Explorer możesz naładować na trzy sposoby:

✔️ z gniazdka sieci elektrycznej 230 V AC,

✔️ z gniazda zapalniczki 12V DC

✔️ opcjonalnie za pomocą dedykowanego panelu solarnego.

 

POTWIERDZONA JAKOŚĆ JACKERY

Wszystkie produkty zasilające Jackery posiadają certyfikaty potwierdzające spełnienie norm prawnych, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

 

SPECYFIKACJA / MODEL 500DE 250DE SOLARSAGA 100 PRO
Pojemność akumulatora 24 Ah 14,85 Ah  
Moc ciągła 500 W 200 W  
Moc maksymalna 1000 W 400 W 100 W
Wyjście 230 V AC 2,14 A 0,87 A  
Wyjście DC     25 V
Wyjście USB DC 3 x 5 V / 2,4 A 2 x 5 V / 2,4 A 2 x / 2,4 A
Wyjście samochodowe DC 1 x 12 V / 3,5 A 1 x 12 V / 3,5 A  
Ładowanie wewnętrznych akumulatorów DC Zasilacz / samochód / panel Zasilacz / samochód / panel  
Wymiary
dł./szer./wys. [mm]
300 / 196 / 242 230 / 138 / 200  
Waga [kg] 5,99 2,99  4,65
Filtruj produkty
Cena
Filtruj po atrybutach produktów

Brak produktów.

Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
Phone widget