Produkt został dodany do porównywarki. został dodany obserwowanych produktów. Przejdź do porównywarki Przejdź do obserwowanych produktów

* SPRAWDZONA JAKOŚĆ * BEZPIECZEŃSTWO * NIEZAWODNOŚĆ *

Części i akcesoria

Zapraszamy do zakupu części i akcesoriów do pomp marki HONDA. Akcesoria dostępne w naszym sklepie będą również pasować do motopomp innych marek (nasady, łączniki, węże ssawne i węże tłoczne - wystarczy sprawdzić średnicę gwintów w posiadanych urządzeniach).

Pragniemy podkreślić, iż nie zawsze zastosowanie tzw. "zamienników" części będzie tańsze od części oryginalnych. Ponadto, część zamienna czy materiał eksploatacyjny za przysłowiowe „kilka złotych” może zniszczyć urządzenie warte nawet kilka tysięcy złotych.

Wymiana materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych na oryginalne jest gwarancją prawidłowego funkcjonowania maszyny, urządzenia czy silnika. Wszystkie zamówione u nas materiały eksploatacyjne i części zamienne Honda są identyczne z elementami, w które każdy silnik i maszyna są fabrycznie wyposażone. Ponadto dobierane są po numerach seryjnych, co zapewnia gwarancję idealnego dopasowania każdej części do konkretnej maszyny lub silnika.

Zastosowanie nieoryginalnej części wpływa na funkcjonowanie całości.  Po takiej operacji urządzenie nie funkcjonuje w 100% według parametrów producenta. Dlatego zalecamy stosowanie oryginalnych części zamiennych i eksploatacyjnych:

filtry, uszczelnienia, oringi, wirniki, smary i oleje - w naszym sklepie zaopatrzysz się wyłącznie w oryginalne materiały eksploatacyjne.  

W przypadku zapytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt. Postaramy się Państwu pomóc.

 

Filtruj produkty
Cena
Filtruj po atrybutach produktów
Nr kat.

Średnica króćcy przyłączeniowychMasa sucha


Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
Phone widget