Produkt został dodany do porównywarki. został dodany obserwowanych produktów. Przejdź do porównywarki Przejdź do obserwowanych produktów

* SPRAWDZONA JAKOŚĆ * BEZPIECZEŃSTWO * NIEZAWODNOŚĆ *

O nas

 • o_nas_mirbest.png

  Kim jesteśmy

  Od niemalże 20 lat oferujemy naszym klientom urządzenia najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy, zarówno bezpieczeństwa jak również komfortu użytkowania.

  Naszą ofertę ciągle poszerzamy i urozmaicamy odpowiadając na zapotrzebowanie klientów oraz rynku, wzbogacamy naszą wiedzę uczestnicząc w szkoleniach itp.

  Obsługujemy firmy z całej Polski, z różnych branż m.in.: budowlanej, drogowej, wodno-kanalizacyjnej, instalacyjnej, elektrycznej, komunalnej. Zaopatrujemy również jednostki straży pożarnej, spółdzielnie mieszkaniowe, urzędy miast i gmin oraz wiele innych.

  Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani nie tylko jakością sprzedawanych przez nas produktów, lecz także jakością obsługi w zakresie doradztwa technicznego oraz opieki posprzedażnej.

 • o_nas_mirbest_(2).png

  Co sprzedajemy

  Polecamy wyłącznie znane oraz renomowane marki, takie jak: HONDA,  MIKASA, BOMAG, EPIROC, ATLAS COPCO, WACKER NEUSON, TOPCON, PRAMAC, DR SCHULZE, EUROPOWER (belgijski producent agregatów prądotwórczych), HIMOINSA (jeden z największych na świecie producentów stacjonarnych agregatów prądotwórczych), AIRMAN (japońskie minikoparki), Matsusaka Engineering oraz Daishin Industries (japońscy producenci motopomp) i in.

  Są to niekwestionowani liderzy o ogólnoświatowym zasięgu, których nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta oraz posiadanie rozbudowanej sieci dystrybucji i serwisu.

  Sukcesywnie dbamy o rozwój oraz doskonalenie firmy.

  Życzymy miłego użytkowania serwisu. W przypadku zapytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt.

 • mirbest_serwis.png

  Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

  Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na oferowane przez nas produkty. Posiadamy magazyn zaopatrzony w części zamienne i akcesoria.

   

  Naprawiamy raz a dobrze, profesjonalnie podchodzimy do wykonywanej pracy, nie działamy połowicznie. Nam możesz zaufać!

  Współpracujemy zarówno z dużymi jak i mniejszymi firmami.

  Działamy na terenie województw: podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego, lubelskiego.

   

  Posiadamy własne auta, w razie potrzeby dojeżdżamy do klientów, którzy nie mogą dostarczyć sprzętu do naszego serwisu.

  W przypadku ewentualnych zapytań, skontaktuj się z nami!

 • mirbest_5_lat_gwarancji.png

  Nawet 5 lat Gwarancji

  W zależności od producenta, okres gwarancji na oferowane przez nas urządzenia sięga nawet 5 lat! Standardowo w przypadku przedsiębiorców minimalny okres gwarancji to 12 miesięcy, natomiast w przypadku konsumentów okres ten wynosi 24 miesiące, natomiast można je wydłużyć na przykład poprzez prowadzenie zwykłych przeglądów u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych.

   

  Wśród producentów umożliwiających wydłużenie okresu gwarancji są m.in.

  🔶 japońska marka HONDA - słynąca z legendarnej jakości silników do maszyn oraz agregatów i motopomp,

  🔶 japońska marka TOPCON, słynąca z doskonałej jakości sprzętu pomiarowego, laserów budowlanych,

  🔶 niemiecka marka BOMAG, znana w branży drogownictwa od wielu lat, produkująca zagęszczarki, ubijaki i walce.

   

 • UWAZAJ_NA_PODROBY_(4).png

  UWAŻAJ NA PODRÓBKI URZĄDZEŃ HONDA!

  Fałszerze asortymentu Honda i nieuczciwi sprzedawcy nie próżnują, dlatego pragniemy przestrzec Was przed pochopnym zakupem agregatu, motopompy lub silników spalinowych od przypadkowych osób i w przypadkowych miejscach po bardzo atrakcyjnych cenach. Kupując produkty w naszym sklepie, masz pewność co do oryginalności towaru!

  PAMIĘTAJ!

  Podróbki nie posiadają żadnych wymaganych przepisami certyfikatów bezpieczeństwa, dlatego mogą nawet zagrażać życiu i zdrowiu (mogą spowodować porażenie), mieniu (mogą być źródłem pożaru) a także uszkodzić lub zniszczyć podłączone do nich odbiorniki.

  Podrabiane towary jedynie przypominają oryginały, mają podobne nazwy, modele. Nie daj się zwieźć.

  Najczęściej podrabianymi urządzeniami Honda są agregaty prądotwórcze (zwłaszcza EM5500CXS oraz EU20i), ponieważ są uznane za jedne z najlepszych na świecie i potencjalnie zapewniają oszustom łatwy zysk.

  Wszelkie propozycje sprzedaży maszyn i urządzeń Honda po okazyjnej cenie, zwłaszcza w miejscach przypadkowych typu parking przed centrum handlowym od przypadkowych ludzi czy w sieci powinny budzić Twoje wątpliwości! Podróbki przypominają prawdziwe urządzenia, ale logo HONDA umieszczone – nieprawnie! - na tego typu urządzeniach nie gwarantuje jakości. Podróbki nie wytrzymują próby eksploatacji i przeważnie szybko przestają działać. Części zamienne – podróbki - nie spełniają parametrów producenta i w przypadku awarii agregatu pojawią się problemy ze zdobyciem części zamiennych. Nasza firma oraz cała Autoryzowana Sieć Serwisowa Honda nie sprzedaje części do podróbek ani ich nie naprawia.

  Jak nie paść ofiarą oszustwa? Zapraszamy do zakupu urządzeń w naszym sklepie internetowym, ponieważ jest to gwarancja, że urządzenie jest oryginalne. 

Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
Phone widget