Produkt został dodany do porównywarki. został dodany obserwowanych produktów. Przejdź do porównywarki Przejdź do obserwowanych produktów

* SPRAWDZONA JAKOŚĆ * BEZPIECZEŃSTWO * NIEZAWODNOŚĆ *

Pompy spalinowe, elektryczne

Oferujemy szeroki wachlarz urządzeń Honda, znajdujących zastosowanie na małych działkach, poprzez profesjonalne gospodarstwa rolne, przemysł, na jednostkach ratowniczych kończąc.

Motopompy Honda znajdujące się w naszej ofercie można podzielić zasadniczo na dwie grupy:

- pompy do wody czystej

- pompy do wody brudnej

1. Termin "czysta woda" oznacza wodę z rzek, jezior lub innych naturalnych zbiorników wodnych, nie zawierającą piasku lub kamieni.

Urządzenia z tej grupy znajdują zastosowanie przede wszystkim w szeroko pojętym rolnictwie. Znajdą tu Państwo:

👉 motopompy dużej wydajności - do intensywnego nawadniania upraw lub osuszania zbiorników wodnych

👉 oraz pompy o wysokim ciśnieniu - stosowane do podawania wody na duże odległości (nawet kilkaset metrów) lub do zasilania zraszaczy i armatek nawadniających. Każda pompa wyposażona jest standardowo w kosz ssawny, który dodatkowo zabezpiecza przed szkodliwymi zanieczyszczeniami.

2. Drugą grupę urządzeń stanowią motopompy do wody brudnej, gdzie dopuszczane jest występowanie zanieczyszczeń stałych o średnicy nawet do 3cm (w zależności od modelu pompy). Stosowane przede wszystkim w budownictwie - do osuszania wykopów pod fundamenty, niezastąpione także w obliczu klęsk powodzi (szczególnie pompy serii WT).

🚒 Niektóre urządzenia zdobyły szczególne uznanie jednostek ratowniczych ze względu na swą niezawodność w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach.

Jeśli użycie motopompy (pompy z silnikiem spalinowym) jest zabronione, można skorzystać z pompy elektrycznej.

Z kolei do specjalnych agregatów hydraulicznych, które często są na wyposażeniu firm remontowych czy budowlanych, można podłączyć pompę hydrauliczną.

Filtruj produkty
Cena
Filtruj po atrybutach produktów
Nr kat.

Medium
Wydajność


Max. wys. podnoszeniaMax. wys. ssania
Średnica króćcy przyłączeniowych
Średnica zanieczyszczeńRodzaj silnika

Moc max. silnika

Długość


SzerokośćWysokość


Masa sucha

Zbiornik paliwa
Czas pracy na zbiorniku

Rozruch

Producent

Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
Phone widget