Produkt został dodany do porównywarki. został dodany obserwowanych produktów. Przejdź do porównywarki Przejdź do obserwowanych produktów

* SPRAWDZONA JAKOŚĆ * BEZPIECZEŃSTWO * NIEZAWODNOŚĆ *

Ciągniki jednoosiowe

Ciągniki jednoosiowe HONDA są to maszyny rolnicze, ogrodnicze bądź komunalne, których konstrukcja oparta jest zazwyczaj na monobloku – silniku, skrzyni biegów i jednoosiowemu układowi jezdnemu.
Ich uniwersalność wynikająca z możliwości  współpracy z szeroką  gamą osprzętu powoduje, iż posiadają one szeroki wachlarz zastosowań. Korzystają z nich w swojej codziennej pracy ogrodnicy, szkółkarze, firmy komunalne i urządzające ogrody.

Na terenach zieleni, sportu i rekreacji, w parku, na skwerze lub w ogrodzie jedną maszyną w zależności od potrzeb możemy wykonać zarówno podstawowe zabiegi uprawowe i urządzeniowe np.: przygotowanie gleby pod siew, orkę, bronowanie, a także pielęgnacyjne np.: wertykulację, aerację lub koszenie trawnika kończąc na pracochłonnych czynnościach porządkowych takich jak zamiatanie czy uprzątniecie śniegu z ciągów pieszych.

Ciągnik jednoosiowy HONDA i odpowiednio dobrany osprzęt jest w stanie zastąpić kilka specjalistycznych „ dedykowanych” maszyn.
Honda już od ponad 45 lat produkuje ciągniki jednoosiowe. Nagromadzone przez te lata doświadczenie, w połączeniu z ogromnym potencjałem technologicznym umożliwiły stworzenie ciągników wielofunkcyjnych, które ułatwiają pracę w gospodarstwach ogrodniczych, ogrodach, na terenach zieleni miejskiej wokół biur i domów tysiącom użytkowników.
Sercem tych maszyn są legendarnej jakości czterosuwowe, górnozaworowe silniki Honda. Charakteryzuje je trwałość, niezawodność, cicha praca, niska emisja spalin i hałasu oraz błyskawiczny rozruch.

Jednoosiowe ciągniki Honda produkowane są w przedziale mocy od 4,8 do 7,1 KM.
Szeroka gama urządzeń towarzyszących i osprzętu:

- glebogryzarek,

- kosiarek,

- zamiatarek,

- przyczep,

- lemieszy,

- frezarek do śniegu

a także maszyn do pracy w polu:

- wyorywaczy,

- sadzarek,

- kopaczek do ziemniaków,

- pługów,

- obsypników,

- opielaczy,

- kultywatorów,

- kombikultywatorów

czyni z ciągników jednoosiowych maszyny rolnicze, przydatne i pomocne człowiekowi.

Filtruj produkty
Cena
Filtruj po atrybutach produktów
Producent

Pojemność skokowa

Rodzaj silnika

Moc max. silnika

Rozruch

Zbiornik paliwa

Czas pracy na zbiorniku

Sprzęgło

Przeniesienie napędu

Typ rączki

Regulacja rączki

Biegi

Wałek odbioru mocy

Wymiary

Ciężar

Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
Phone widget