Produkt został dodany do porównywarki. został dodany obserwowanych produktów. Przejdź do porównywarki Przejdź do obserwowanych produktów

* SPRAWDZONA JAKOŚĆ * BEZPIECZEŃSTWO * NIEZAWODNOŚĆ *

Urządzenia ogrodnicze

Innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, materiały najwyższej jakości używane do produkcji urządzeń - to niewątpliwie gwarancja zadowolenia z oferowanego przez nas sprzętu do pielęgnacji zieleni.

Urządzenia do przydomowego ogródka, jak również profesjonalne maszyny do dużych terenów zielonych - to szeroka i kompletna gama niezawodnych, wydajnych i łatwych w obsłudze urządzeń.

Zróżnicowana oferta kosiarek umożliwia wybór odpowiedniego modelu – od lekkich kosiarek serii IZY, połączenia  łatwości obsługi, funkcjonalności i trwałości maszyny, poprzez kosiarki serii HRX, w których zastosowano najnowocześniejsze technologie i super trwałe materiały, do  profesjonalnych kosiarek serii HRH i UM.

Do precyzyjnego koszenia miejsc niedostępnych dla kosiarek, lub też wysokiej trawy i zarośli, oferujemy sześć modeli kos napędzanych zminiaturyzowanymi silnikami czterosuwowymi, oferującymi doskonały współczynnik mocy do wagi, a także charakteryzującymi się niską emisją spalin.

Dla osób zakładających ogród czy też trawnik oraz osób prowadzących prace w warzywniku niezastąpiona będzie jedna z naszych glebogryzarek, za pomocą której łatwo i szybko przeprowadzisz ciężkie prace spulchniające glebę.

Profesjonale glebogryzarki i ciągniki jednoosiowe współpracujące z dużą ilością opcjonalnego osprzętu, to idealne maszyny dla zawodowych ogrodników, firm zakładających ogrody, prowadzących szkółki oraz uprawiających warzywa. Zestaw składający się z ciągnika jednoosiowego, zamiatarki,  kosiarki i przyczepki jest od dawna doceniany przez ekipy wykonujące prace komunalne.

Filtruj produkty
Cena
Filtruj po atrybutach produktów
Producent


Szerokość cięcia
Zakres wysokości cięciaWymiary kół przód / tył

Napęd


Typ korpusu
Rodzaj silnika


Obroty noża tnącego
Pojemność kosza

Materiał kosza

DługośćSzerokość


Wysokość

Masa suchaZbiornik paliwa

HONDA ROTOSTOP®


HONDA BLADE-BRAKE®


HONDA VERSAMOW®MICROCUT SYSTEM®Poziom hałasu
Powierzchnia koszenia


Nr kat.

Cylindry


Pojemność skokowaRodzaj silnika

Moc max. silnikaRozruch


Czas pracy na zbiorniku

System opróżniania kosza


Sprzęgło
Przeniesienie napędu


Typ rączki


Regulacja rączkiBiegiWałek odbioru mocyWymiary

Ciężar


Szerokość robocza
Liczba nożyŚrednica noży
Prędkość obrotowa noży

Max. średnica rozdrabnianych gałęziRegulacja wyrzutu

Wymiary podajnikaWyłącznik bezpieczeństwa

Szelki w wyposażeniu


Klucz

Głowica żyłkowa


Tarcza 3 zęby


Kod producenta

PRĘDKOŚĆ

Wszystkie produkty w kategorii Urządzenia ogrodnicze

Sposób wyświetlania:
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
Phone widget