Produkt został dodany do porównywarki. został dodany obserwowanych produktów. Przejdź do porównywarki Przejdź do obserwowanych produktów

* SPRAWDZONA JAKOŚĆ * BEZPIECZEŃSTWO * NIEZAWODNOŚĆ *

Urządzenia ogrodnicze

Innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, materiały najwyższej jakości używane do produkcji urządzeń - to niewątpliwie gwarancja zadowolenia z oferowanego przez nas sprzętu do pielęgnacji zieleni.

Urządzenia do przydomowego ogródka, jak również profesjonalne maszyny do dużych terenów zielonych - to szeroka i kompletna gama niezawodnych, wydajnych i łatwych w obsłudze urządzeń.

Zróżnicowana oferta kosiarek umożliwia wybór odpowiedniego modelu – od lekkich kosiarek serii IZY, połączenia  łatwości obsługi, funkcjonalności i trwałości maszyny, poprzez kosiarki serii HRX, w których zastosowano najnowocześniejsze technologie i super trwałe materiały, do  profesjonalnych kosiarek serii HRH i UM.

Do precyzyjnego koszenia miejsc niedostępnych dla kosiarek, lub też wysokiej trawy i zarośli, oferujemy sześć modeli kos napędzanych zminiaturyzowanymi silnikami czterosuwowymi, oferującymi doskonały współczynnik mocy do wagi, a także charakteryzującymi się niską emisją spalin.

Dla osób zakładających ogród czy też trawnik oraz osób prowadzących prace w warzywniku niezastąpiona będzie jedna z naszych glebogryzarek, za pomocą której łatwo i szybko przeprowadzisz ciężkie prace spulchniające glebę.

Profesjonale glebogryzarki i ciągniki jednoosiowe współpracujące z dużą ilością opcjonalnego osprzętu, to idealne maszyny dla zawodowych ogrodników, firm zakładających ogrody, prowadzących szkółki oraz uprawiających warzywa. Zestaw składający się z ciągnika jednoosiowego, zamiatarki,  kosiarki i przyczepki jest od dawna doceniany przez ekipy wykonujące prace komunalne.

Filtruj produkty
Cena
Filtruj po atrybutach produktów
Producent


Szerokość cięcia
Zakres wysokości cięcia

Wymiary kół przód / tył

NapędTyp korpusu
Rodzaj silnika
Obroty noża tnącego


Pojemność koszaMateriał kosza


Długość
Szerokość
Wysokość

Masa sucha


Zbiornik paliwa

HONDA ROTOSTOP®


HONDA BLADE-BRAKE®


HONDA VERSAMOW®MICROCUT SYSTEM®Poziom hałasuPowierzchnia koszenia


Nr kat.

Cylindry


Pojemność skokowa


Rodzaj silnika
Moc max. silnika


Rozruch


Czas pracy na zbiorniku
System opróżniania kosza


Szerokość robocza

Sprzęgło
Przeniesienie napędu


Liczba nożyŚrednica noży

Prędkość obrotowa noży

Typ rączki


Regulacja rączkiBiegiWałek odbioru mocy


Max. średnica rozdrabnianych gałęziRegulacja wyrzutu

Wymiary podajnikaWyłącznik bezpieczeństwa

Szelki w wyposażeniu


Okulary ochronne + klucz

Głowica żyłkowa


Tarcza 3 zęby


Kod producenta

Wszystkie produkty w kategorii Urządzenia ogrodnicze

Sposób wyświetlania:
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
Phone widget