Produkt został dodany do porównywarki. został dodany obserwowanych produktów. Przejdź do porównywarki Przejdź do obserwowanych produktów

* SPRAWDZONA JAKOŚĆ * BEZPIECZEŃSTWO * NIEZAWODNOŚĆ *

Zagęszczarki dwukierunkowe

Zagęszczarki płytowe rewersyjne (nawrotne) to cała linia profesjonalnych urządzeń dwukierunkowych do ubijania różnego rodzaju podłoża. Oferujemy Państwu maszyny wyłącznie znanych i renomowanych producentów, które słyną z wysokiej jakości wykonania i użytych podzespołów.

Zagęszczarki mogą być wyposażone są w silniki benzynowe oraz wysokoprężne silniki diesla. W zależności od potrzeby mogą być wyposażone w rozrusznik elektryczny bądź ręczny. Zakres wagowy maszyn mieści się w przedziale od 120 kg do nawet 1170 kg. Istnieją również zagęszczarki, które mogą pracować w systemie tzw. sprzężonym i wówczas osiągać wagę 2616 kg.

Aby przyspieszyć pracę i uniknąć nadmiernego zagęszczenia czy przeciążenia, zagęszczarki rewersyjne mogą być wyposażone w mierniki zagęszczenia gruntu (wskaźnik, czujnik zagęszczania) - to rozwiązanie, które od kilku lat zdobywa coraz większą popularność.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zagęszczarek dwukierunkowych MIR-BEST. Od 20 lat pomagamy Państwu w doborze urządzeń oraz serwisie - w przypadku problemu z wyborem, prosimy o kontakt ☺️

Filtruj produkty
Cena
Filtruj po atrybutach produktów
Siła odśrodkowa


Częstotliwość
Maks. prędkośćWymiary płytyRodzaj silnika
Moc max. silnika
Rozruch


Masa sucha


Producent

PRĘDKOŚĆSzerokość roboczaSILNIKCylindry

Pojemność skokowaChłodzenie

Paliwo


Zbiornik paliwaCiężarNasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
Phone widget