Produkt został dodany do porównywarki. został dodany obserwowanych produktów. Przejdź do porównywarki Przejdź do obserwowanych produktów

* SPRAWDZONA JAKOŚĆ * BEZPIECZEŃSTWO * NIEZAWODNOŚĆ *

Karczownice OREC

Dlaczego zaufaliśmy karczownicom OREC?

Karczownice to specjalne kosiarki do wysokich traw, łąk i zarośli. Trudne, a nawet najbardziej ekstremalne warunki terenowe wymagają zastosowania odpowiednich maszyn i urządzeń - tu idealnie sprawdzi się japońska technologia.

Karczownico-kosiarki marki OREC charakteryzują:

✅ niewiarygodnie wytrzymałe ostrza z japońskiej hartowanej stali (o której Japończycy, słynący z samurajskich mieczy katan, wiedzą wszystko 😉)

✅ solidna konstrukcja przeznaczona jest do koszenia w rowach, na zboczach o dużym stopniu nachylenia.

✅ niezawodne japońskie silniki,

✅ pewność wieloletniej i rentownej eksploatacji,

✅ kompaktowa wymiary,

✅ łatwość obsługi i serwisowania

✅ produkowane w 100% w Japonii.

OREC na świecie

OREC Co., Ltd. to japoński producent innowacyjnych maszyn do pielęgnacji zieleni, które główne zastosowanie znajdują w branżach: komunalnej, rolnictwie, sadownictwie i ogrodnictwie. Wszystkie maszyny produkowane są w Japonii według japońskich standardów jakości i cieszą się uznaniem profesjonalistów na całym świecie, między innymi we Francji, Niemczech, Włoszech, krajach Beneluksu, Szwajcarii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Islandii, Autralii, Słowenii, na Węgrzech i Łotwie.

 

 

Komu potrzebne są karczownice?

Głównymi użytkownikami karczownic OREC są firmy komunalne, które zajmują się pielęgnacją i porządkowaniem obszarów zielonych, sadownicy, rolnicy, właściciele winnic i farm fotowoltaicznych. Kosiarko - karczownice to idealny wybór jeśli potrzebujesz maszyn: o solidnej konstrukcji, niezawodnych w wieloletniej pracy w trudnych warunkach, łatwych w obsłudze i serwisowaniu oraz zapewniających rentowność eksploatacji.

 

Jak dobrać odpowiedni model?

Do intensywnego koszenia wysokich traw z możliwością rozdrabniania roślin o grubszych łodygach przeznaczone są zwrotne karczownico-kosiarki rotacyjne z wymienną częścią tnącą. Do ekstremalnych terenów wymagających maszyn stabilnych o idealnej przyczepności do podłoża, rekomendujemy karczownico-kosiarki bijakowe z gąsienicowym układem jezdnym. Do karczowania dziko rosnących roślin na dużych obszarach, najlepiej sprawdzają się karczownico-kosiarki traktorowe.

Filtruj produkty
Cena
Filtruj po atrybutach produktów
Producent

Szerokość cięciaZakres wysokości cięcia

NapędTyp korpusu


Rodzaj silnika

Obroty noża tnącego

Rodzaj silnikaRozruch


Długość


Szerokość


Wysokość

Masa sucha
Biegi


Moc max. silnika

Zbiornik paliwa


Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
Phone widget